Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, https://amafilmacademy.pl/ gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy chcą poznać tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Wami wiele możliwości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Opala 2021-11-24

Szybko niemalże rok po ożenku przeżyli papami kusicielskiej córeczki, i po dwóch latkach podrostka.

Top